HİZMET BÖLGELERİMİZ

Fırın Servisi
Fırın Servisi
1 Yıl Garantili Arçelik-Beko-Altus-Grundig servisi

Kartepe Arçelik Özel Servisi olarak yaptığımız her işlem 1 yıl garantimiz altındadır ve servis formu ile belgelendirilmektedir.

İletişim 02623310076

Kartepe Fırın Servisi

Kartepe Fırın Servisi müşterilerimize uygun ve kaliteli hizmet vermek amacı ile her geçen gün müşteri ağını genişleterek devam etmektedir.

Kartepe Fırın Servisi her model cihazın tamiratını yapmakta ve orjinal yedek parça kullanmaktadır. Kullanılan ve değiştirilen her parça 1 yıl tarafımızdan garantilidir.

2010 yılında kurulan servisimiz günümüze kadar hizmet kalitesinden şaşmadan Kartepe bölgesinde servis ve tamir hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz haftanın 6 ğünü hizmetinizde olup gün içerisinde hizmet vermektedir.

Servis elemanlarımız alanlarında tecrübeli ve güler yüzlu elemanlardır. Firma olarak tecrübeliyiz ve sizlerin isteklerini nasıl karşılayabileceğimizin farkındayız bu yüzden aradığınız servisiz.

Firmamızın hizmetleri arasında Çamaşır Makinesi Servisi-Tamiri , Bulaşık Makinesi Servisi-Tamiri , Buzdolabı Servisi-Tamiri , Kurutma Makinesi Servisi-Tamiri ve Televizyon Servisi-Tamiri bulunmaktadır.

Bizlerden Teknik Servis hizmeti almak istiyorsanız 0262 333 00 76 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

MARKALAR

Hizmet bölgelerimiz

Hizmet verdiğimiz tüm marka ve bölgeleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz

Kartepe Arçelik Servisi

Tamir ettiğimiz cihazlarınız kayıt altına alınmış olup yapılan işlem ile ilgili bir sorun oluşursa 1 yıl içerisinde ücretsiz onarım sağlamaktayız.

Destek
CANLI DESTEK 02623330076
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla
Kartepe Arçelik Servisi